https://www.desidime.com/deals/nutriplato-jaggery-gur-powder-premium-jar-3-kg?page=1#post_9267113
We manufacture jaggery powder as a small scale industry and sell it for 50 to 60 per kg. Even big brand names are around only hundred. 166/kg for sugar is too much imo